W dniach 25-26 sierpnia zapraszamy do Juszkowa, gdzie będą czekały na Was spektakle, kreatywne warsztaty, happeningi oraz spotkania z wybitnymi osobistościami teatru lalkowego.

Bogata oferta festiwalu przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców, w tym przebywających na Pomorzu dzieci migrantów z terenu Ukrainy.

Zaprezentujemy kilkanaście spektakli, w wykonaniu aktorów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Program wkrótce!

Dodatkowo, jak co roku, zapraszamy na warsztaty artystyczne.

Wszystko to odbędzie się w malowniczym krajobrazie Doliny Raduni, co zapewni niepowtarzalną atmosferę podczas festiwalu.

Centrum Rekreacji w Juszkowie, ul. Sportowa 10a

Program Festiwalu 2023 - WKRÓTCE!

Informacje

 • ➡️ WARSZTATY LALKOWE
  Ograniczona liczba uczestników.

  ➡️ STREFA GASTRONOMICZNA
  Bezpłatny punkt czerpania wody, foodtrucki, kawiarnia i cukiernia, Koła Gospodyń Wiejskich, czynne przez cały czas trwania Festiwalu.

  ➡️ STREFA SANITARNA
  Bezpłatnie dostępne będą toalety, umywalki, przewijak. Na terenie festiwalu znajdą się śmietniki, prosimy o zachowanie czystości.

  ➡️ BEZPŁATNY PARKING
  Na parking prowadzą specjalnie przygotowane kierunkowskazy umieszczone na drogach dojazdowych do Juszkowa od strony Pruszcza Gdańskiego i Straszyna.

  ➡️ BEZPIECZEŃSTWO
  Nad waszym bezpieczeństwem czuwać będzie Straż Gminna, ratownicy medyczni oraz Ochotnicza Straż Pożarna z terenu Gminy Pruszcz Gdański.

  🎦 Festiwal będzie rejestrowany audiowizualnie. Wchodząc na teren akceptujesz regulamin imprezy, który dostępny będzie przy wejściach oraz w biurze festiwalowym i na stronie internetowej.

   

  🚭Na całym terenie Festiwalu obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz używania papierosów elektronicznych!